Kilka słów o Auto-Regu

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek
Auto-Reg - Tuning turbosprężarek Auto-Reg - Tuning turbosprężarek

14

Lat Doświadczenia
Kilka słów o nas

Dzięki Nam Twoja Turbosprężarka Zacznie Działać Jak Należy!

Firma Auto-Reg od 15 lat specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek oraz tuningu hybrydowym. Od początku działalności stawiamy na jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby powierzone nam zlecenia były wykonane z należytą starannością. Nie tolerujemy kompromisów! Posiadamy wykfalifikowany zespół, dzięki czemu możemy dać gwarancję, że zregenerowana turbosprężarka nie bedzie odchodzić normą od nowej. Zaufaj profesjonalistą z długoletnim stażem!

14 lat doświadczenia
Najwyższa jakość w uczciwej cenie

W naszej ofercie

Demo Image

Regeneracja Turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarki jest to proces mający na celu przywrócić pełną sprawność uszkodzonej turbosprężarce. Podczas regeneracji wszystkie uszkodzone części oraz uszczelnienia zostają wymienione na nowe, a pozostałe elementy dokładnie wyczyszczone. Zregenerowana turbosprężarka nie odbiega normą od nowej.

Tuning Turbosprężarek

Tuning turbosprężarki jest to zabieg mający na celu zwiększyć osiągi silnika. W tym celu w turbosprężarce, która nie odbiega wymiarami od seryjnie montowanej, montowany jest zmodyfikowany wirnik zwiększający moment obrotowy i moc silnika. Montaż turbosprężarki hybrydowej nie wymaga zmian w układzie wydechowym oraz dolotowym.

Demo Image
Zadzwoń do Nas!

+48 739 951 450

+48 510 021 188

Skorzystaj z pomocy wyspecjalizowanej kadry